Vistek ISRA Vision projelerini RITMIQ ile yönetecek!

MESH Computer and Engineering Co. Vistek

Vistek ISRA Vision çoklu projelerini kısıtlı kaynaklarla en verimli biçimde yönetebilmek için yeni nesil proje yönetimi programı RITMIQ’i seçti. Projelerin zamanında ve belirlenen bütçe içerisinde tamamlanması amacıyla ve firmanın verimliliği ve üretkenliğinin artırılması vizyonuyla hareket eden Vistek ISRA Vision’a RITMIQ'i tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Vistek ISRA Vision yapay görme teknolojileri ve istatistiksel süreç kontrol konularındaki 25 yıllık birikimi üretime dönüştürmek amacıyla, Sabancı grubunun da ortaklığı ile 2006 yılında kurulmuştur. Bir mühendislik şirketi olan Vistek ISRA Vision, verimlilik artışı ve kalite güvencesi isteyen modern üretim hatlarında Yapay Görme Teknolojisi kullanarak dünya standartlarında çözümler üretmektedir. Sahip olduğu teknolojiyi, çeşitli görüntü donanımlarını, ilgili bilgisayar sistemlerini ve çoğunu kendi geliştirdiği yazılımları kullanarak uygular. Alanlarında dünya liderleri olan Mvtec, Basler, Sony gibi iş ortaklarıyla geliştirdiği projeler ile de müşterilerine değer katan çözümler sunar.

MESH Mühendislik ve Yazılım A.Ş. (MESH) 2002 yılında farklı sanayi kolları için bilgi teknolojileri tabanlı mühendislik ve yazılım hizmetleri sunmak üzere kurulmuş bir teknoloji ve çözüm danışmanlığı şirketidir. Kökeni, mühendislik ağırlıklı birçok iş disiplininin karmaşık ve dinamik ilişkiler ağı içinde çalıştığı denizcilik sektörü olan MESH, sektöre özgü hizmetler üreterek çıktığı yolda edindiği geniş tecrübelerle farklı iş alanlarına hizmet verebilir hale gelmiştir. MESH, ana çalışma alanlarını bir tarafta Sonlu Elemanlar Yöntemi (SEY-FEM) ve Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD-CFD) ile İleri Mühendislik çözümleri ve diğer tarafta kullanıcıların gereksinimlerine özelleştirilmiş akıllı yazılım ve sistem geliştirme hizmetleri olarak belirlemiştir. MESH’in uzun yıllara dayanan proje tecrübesiyle geliştirilen RITMIQ, bir kuruluşun iş faaliyetlerini proje kavramı kapsamında planlamayı, koordine etmeyi, işbirliği ile yürütmeyi, denetlemeyi, raporlamayı, kestirim yapmayı ve eniyilemeyi kolaylaştıran ve hızlandıran bütünleşik bir platformdur.