Vistek ISRA Vision projelerini RITMIQ ile yönetecek!

MESH Computer and Engineering Co.

23.03.2011

MESH ve RITMIQ Dinamikler 2011'de

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD) tarafından her sene düzenlenmekte olan Dinamikler Uluslararası Proje Yönetim Kongresi 1-2 Nisan 2011 tarihlerinde Çok Uluslu Projeler temasıyla Swissotel The Bosphorus, İstanbul da gerçekleştirilecektir.

Dinamikler, İPYD'nin her yıl düzenlediği ülkemizdeki ilk ve yegane proje yönetimi kongresi olarak çeşitli sektörlerden geniş katılımcı kitlesine hitap etmektedir. Kongrenin amacı, proje yönetimi profesyonellerini ve yöneticilerini bir araya getirmek ve karşılıklı tecrübe paylaşımını sağlamaktır. Proje yönetimi profesyonellerinin, proje yöneticilerinin ve konuya ilgi duyanların bir nevi buluşma platformu olan kongre, çoğunluğu kurumsal firmalardan katılan profesyoneller için önemli bir network (iletişim ağı) aracı konumundadır.

İPYD, proje yöneticiliğinin tüm disiplinlerde bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, proje yönetiminin teori ve uygulamalarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak, proje yönetiminde profesyonelliği ve kaliteyi teşvik etmek, etik kuralların, mesleki standartların ve akreditasyon koşullarının geliştirilmesini ve korunmasını sağlamak amacı ile 1997 tarihinde kurulmuştur. Derneğin şu an inşaat ve taahhüt, telekom, bilişim, finans başta olmak üzere çeşitli sektörlerden 480'den fazla üyesi bulunmaktadır.

Dinamikler 2011 kongremizin kesinleşmiş konuşmacıları Havelsan CEO'su Sayın Dr. Faruk YARMAN, Ulaştırma Bakanlığı Müsteşar Yrd. Sayın Talat AYDIN, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Sayın Prof.Dr. Levent AKIN, Akbank Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Alpaslan ÖZLÜ'ye ilave olarak, yerli ve yabancı saygın konuşmacılar kongre katılımcılarıyla tecrübelerini paylaşacaklar.

İPYD 'nin Kurumsal üyesi olan firmamız Mesh Mühendislik ve Yazılım A.Ş. tüm ( RITMIQ ) ekibi ile kongreye katılacaktır.

Sizleri Kongrede aramızda görmek ten onur duyarız.

Kongre ile ilgili güncel bilgilere www.dinamikler.org ve www.ipyd.org adreslerinden ulaşılabilirsiniz.